Agoizko Mendi Lasterketa (Sailkapena, argazki batzuk eta bideo bat)

Sailkapena: herrikrosa.eus
Argazki gehiago: facebook.com

Lehenengo argazkiak, bideo bat eta sailkapena uzten dizkizuegu.

SAILKAPEN OROKORRA (LASTERKETA MOTZA)

PARTAIDEA DENBORA MAILAK HERRIA
1 asier labairu dominguez 1:02:33 Senior_G burlata
2 asier apezetxea iparragirre 1:03:22 Senior_G arantza
3 iker diges izco 1:04:58 Gazteak_G huarte (pamplona)
4 aritz munarriz igoa 1:05:22 Senior_G etxarri aranatz
5 fran castillo blanc 1:07:31 Senior_G carcastillo
6 nacho lopez calvin 1:08:10 Senior_G hondarribia
7 imanol lukanbio larretxea 1:09:30 Senior_G arantza
8 manex salsamendi silva 1:10:00 Gazteak_G isaba
9 iosu zubialde iribarren 1:11:51 Senior_G ezkaroz
10 sergio elarre domeño 1:13:19 Senior_G aibar oibar
11 hilario jimenez jimenez 1:13:22 Senior_G berriozar
12 IÑAKI LATASA AKERRETA 1:13:29 GAZTEAK_G AOIZ
13 asier irigoyen indave 1:14:06 Senior_G burlada
14 ibon ubeda etxarri 1:14:27 Senior_G etxarri aranatz
15 gaizka arbizu armendariz 1:14:38 Senior_G berriozar
16 asier huarte quel 1:14:59 Senior_G txantrea
17 ANDONI ABAURREA DUCAY 1:16:04 SENIOR_G AOIZ
18 antxon sadaba urra 1:16:58 Senior_G uharte
19 arkaitz munarriz igoa 1:18:25 Senior_G etxarri aranatz
20 AITOR SANCET EZPELTA 1:19:49 SENIOR_G AGOITZ
21 mikel amatriain sanjuan 1:19:51 Senior_G sanguesa
22 JOSU SALINAS ITXASO 1:20:11 SENIOR_G AOIZ
23 jorge iradi martinez 1:20:45 Senior_G alsasua
24 txitxo apat iriarte 1:20:51 Senior_G orbaizeta
25 iñigo macias cipriain 1:21:01 Senior_G iruñea
26 imanol ciriza ciriza 1:22:19 Senior_G pamplona
27 carlos santamaria valenzuela 1:22:23 Beterano_G berriozar
28 rebecca peña zalbidea 1:23:20 Senior_E elvillar
29 hector diez gomez 1:23:25 Senior_G barasoain
30 javi beun, osacain 1:23:40 Senior_G eltso
31 josu ziganda chocarro 1:23:44 Senior_G iruñea
32 francisco javier moreno vinagre 1:24:02 Senior_G alsasua
33 gaizka san martin gonzalez 1:24:14 Senior_G egues
34 mikel iriarte ollo 1:24:19 Senior_G etxaleku
35 JUAN AQUERRETA RETA 1:24:21 SENIOR_G AOIZ
36 peio gomez de segura pereda 1:25:34 Senior_G alegria
37 jose manuel caballero casado 1:25:35 Beterano_G berriozar
38 ioana lopez berastegui 1:25:37 Senior_E etxarri aranatz
39 mikel soler ruiz 1:25:53 Senior_G pamplona
40 URKO GOYA PIÑEIRO 1:25:59 GAZTEAK_G AGOITZ
41 igor lopez de uralde gutierrez 1:26:14 Senior_G pamplna
42 RITA JIMENEZ BEROIZ 1:26:16 GAZTEAK_E AGOITZ
43 lur gil rey 1:26:18 Senior_G elkarte
44 luis gonzalez pumisacho 1:26:58 Senior_G pamplona
45 mikel ursua diaz 1:27:08 Senior_G tafalla
46 dani salinas lopez 1:27:23 Senior_G pamplona
47 asier lopez de uralde gutierrez 1:28:01 Senior_G iruñea
48 xabier echarte azcarate 1:28:03 Senior_G elcano
49 victor urzainki ferreira 1:28:08 Senior_G pamplona
50 asier uriz dominguez 1:28:19 Senior_G artika
51 josune lobiano ciriza 1:28:45 Senior_E pamplona
52 sergio morate bergara 1:29:30 Senior_G bera
53 ana pikabea larralde 1:29:32 Senior_E bera
54 felix garcia urman 1:31:35 Senior_G villatuerta
55 miren josune iparraguirre mindeguia 1:32:12 Beterana_E ezkurra
56 pablo macuso moreno 1:32:43 Senior_G ansoain
57 iñaki ruiz gil 1:32:48 Senior_G sanguesa
58 PABLO GARRIZ LOPEZ 1:33:51 SENIOR_G AOIZ
59 patxi zalguizuri blasquiz 1:33:59 Beterano_G isaba
60 teresa mina andres 1:34:10 Senior_E uritz
61 IZASKUN SALICIO CASTILLO 1:34:28 BETERANA_E AOIZ
62 KEPA LARREA OROZ 1:35:10 SENIOR_G AGOITZ
63 IMANOL OTANO GUTIERREZ 1:35:11 SENIOR_G AGOITZ
64 miquel romero aguade 1:35:53 Beterano_G obanos
65 olaia martinez de lizarrondo egozkuezabal 1:35:59 Beterana_E biurrun
66 javier camuel vicente 1:36:49 Senior_G olazti
67 andoni anton oloriz 1:36:55 Beterano_G idoate
68 geraldo couto teixeira gomes 1:37:05 Beterano_G villavaba
69 uxue seminario aguinaga 1:37:49 Senior_E barañain
70 OIHAN ITURRIA ESLAVA 1:38:08 GAZTEAK_G AGOITZ
71 asier etxeberria danboriena 1:38:49 Senior_G lesaka
72 RUBEN XIMENEZ GOMEZ 1:39:14 BETERANO_G AGOITZ
73 AGUEDA JIMENEZ BEROIZ 1:39:15 GAZTEAK_E AGOITZ
74 BEATRIZ BEROIZ ERDOZAIN 1:39:17 BETERANA_E AGOITZ
75 joxe urrutia juanikotena 1:39:59 Beterano_G amaiur
76 elvira goikoetxea arizu 1:41:36 Senior_E pamplona iruña
77 arturo aranalde arostegui 1:42:57 Senior_G garaioa
78 JAVI ARCELUS RETA 1:43:00 SENIOR_G AOIZ
79 PILAR DE GRACIA VERGARA 1:44:22 BETERANA_E AOIZ
80 silvia huarte mateo 1:48:14 Senior_E pamplona
81 miguel franco garro 1:48:24 Beterano_G iruña
82 JOSE MIGUEL LEATXE ARISTU 1:49:03 BETERANO_G AGOITZ
83 nacho ripodas jimenez 1:54:52 Senior_G burlada
84 esther san martin beasoain 1:54:53 Senior_E burlada
85 MIKEL VILLANUEVA ERDOZAIN 1:57:48 SENIOR_G AGOITZ
86 jose mari elola elizalde 1:59:04 Beterano_G donostia
87 OLAIA GOÑI SALVADOR 1:59:27 SENIOR_E AGOITZ
88 laura fuentes iglesias 1:59:29 Senior_E bilbo

SAILKAPEN OROKORRA (LASTERKETA LUZEA)

PARTAIDEA DENBORA MAILAK HERRIA
1 xabier zarranz osinaga 1:55:32 Senior_Gizonak irunberri
2 alvaro ramos peña 1:57:48 Senior_Gizonak navasfrias
3 raul amatriain arraiza 1:58:21 Senior_Gizonak arraiza
4 javier lizarraga rojas 1:59:12 Senior_Gizonak villanueva de yerri
5 dani aguirre ardanaz 2:01:36 Senior_Gizonak caparroso
6 ion sola torralba 2:01:46 Senior_Gizonak iruñea
7 daniel iparragirre iturria 2:02:30 Senior_Gizonak arantza
8 eneko garde ruiz de las heras 2:02:57 Senior_Gizonak ibero
9 jose luis beraza lacalle 2:05:25 Beteranoa_Gizonak uharte arakil
10 jon vegas lopez de uralde 2:07:05 Senior_Gizonak agurain
11 aritz sardina san martin 2:08:29 Senior_Gizonak pamplona
12 sergio aramendia etxabarri 2:10:25 Senior_Gizonak lizarra
13 mikel altadill olaberria 2:11:14 Senior_Gizonak leitza
14 ruben aristu mancho 2:13:22 Senior_Gizonak zizur mayor
15 mikel beunza iraizoz 2:13:36 Senior_Gizonak alkotz
16 asier ojer perez 2:15:29 Senior_Gizonak tafalla
17 dani parraga zubillaga 2:16:32 Senior_Gizonak leitza
18 ramon anaut bernat 2:17:01 Beteranoa_Gizonak izaba
19 MIKEL EMBIL CHUECA 2:17:59 BETERANOA_GIZONAK AOIZ
20 xabier martinez osta 2:18:10 Senior_Gizonak tafalla
21 xabier azpirotz satrustegi 2:18:52 Beteranoa_Gizonak astitz – larraun
22 OIER GOÑI SALVADOR 2:20:21 SENIOR_GIZONAK AOIZ
23 antonio soria odero 2:21:50 Beteranoa_Gizonak beriain
24 iñigo amatriain arraiza 2:22:33 Senior_Gizonak bidaurreta
25 aritz vazquez san miguel 2:24:00 Senior_Gizonak etxauri
26 ion mendia arana 2:24:23 Senior_Gizonak gares
27 jorge tobes carlos 2:26:30 Senior_Gizonak aiegi
28 iñigo muro izu 2:27:05 Senior_Gizonak mendigorria
29 patxi cia blasco 2:27:26 Senior_Gizonak ansoain
30 angel muñoz fernandez 2:27:47 Senior_Gizonak subitza
31 jesus m alegria mauleon 2:28:30 Senior_Gizonak arroniz
32 imanol recalde esnoz 2:29:16 Senior_Gizonak barañain
33 jose antonio beriain plano 2:29:55 Beteranoa_Gizonak monreal
34 nerea amilibia arruti 2:30:16 Beteranoa_Emakumeak zarautz
35 jesus rabal iso 2:30:49 Senior_Gizonak arre
36 patxi miranda fernandez 2:32:50 Senior_Gizonak aizarotz
37 eduardo gil aranaz 2:33:08 Beteranoa_Gizonak oroz-betelu
38 igor izu dominguez de vidaurreta 2:33:30 Senior_Gizonak mendigorria
39 javier campos alonso 2:33:58 Senior_Gizonak bilbo
40 jabier iparragirre iturria 2:34:47 Senior_Gizonak iraizotz
41 xabier erro iruretagoiena 2:35:13 Senior_Gizonak asteasu
42 gaizka esparza artazkoz 2:35:23 Senior_Gizonak gares
43 ana reina arjona 2:35:37 Beteranoa_Emakumeak lesaka
44 tomas anaut mayo 2:35:46 Senior_Gizonak pamplona
45 TXOMIN UHARTE POZUETA 2:35:56 BETERANOA_GIZONAK AOIZ
46 haritz jauregi otegi 2:38:29 Senior_Gizonak orio
47 IKER LARREA HOLGADO 2:40:08 SENIOR_GIZONAK AOIZ
48 josetxo albizu lopetegui 2:41:28 Senior_Gizonak pamplona-irurtzun
49 iñaki beroitz blazquez 2:42:30 Senior_Gizonak sarriguren
50 irene guembe ibañez 2:43:11 Senior_Emakumeak zizur mayor
51 sergio ariztimuño huitzi 2:46:50 Senior_Gizonak leitza
52 iñigo gorosquieta moreno 2:46:53 Beteranoa_Gizonak sarriguren
53 josu zubelzu puy 2:46:55 Senior_Gizonak pasaia
54 edorta elizalde tobajas 2:47:32 Senior_Gizonak puente la reina gares
55 asier goÑi marauri 2:47:57 Senior_Gizonak etxauri
56 IBAI FERNANDEZ LAKABE 2:48:08 SENIOR_GIZONAK AGOITZ
57 xabier ardaiz goñi 2:48:16 Senior_Gizonak berriozar
58 aitor perez bueno 2:48:48 Senior_Gizonak izaba
59 aitor martinez castresana 2:50:16 Senior_Gizonak gasteiz
60 joseba ardaiz goñi 2:52:49 Senior_Gizonak atarrabia
61 alvaro blasco álvarez de eulate 2:53:49 Senior_Gizonak los arcos
62 xabier igoa garro 2:55:07 Beteranoa_Gizonak aldatz
63 javier zufiaurre lizasoain 2:55:26 Senior_Gizonak lezkalbidea
64 irache del rocio garcia lizarraga 2:57:42 Senior_Emakumeak pamplona
65 alejandro maña martinez 2:59:37 Senior_Gizonak bilbo
66 pablo martin sarobe 2:59:54 Senior_Gizonak santander
67 aritz abaurrea miqueleiz 3:00:05 Senior_Gizonak pamplona
68 fernando bozano garagorri 3:02:39 Beteranoa_Gizonak berriozar
69 ricardo mata berrocoso 3:03:28 Beteranoa_Gizonak durango
70 alvaro rubio equiza 3:04:38 Senior_Gizonak pamplona
71 jon garasa larraza 3:07:06 Senior_Gizonak olatzagutia
72 unai behrendt baztan 3:07:34 Senior_Gizonak iruñea
73 MAITE ECHEVERRIA ESPARZA 3:19:49 SENIOR_EMAKUMEAK AOIZ
74 ricardo san martin fernandez 3:23:19 Senior_Gizonak aiegi
75 raul barrena cia 3:23:21 Senior_Gizonak estella
76 jose vela marco 3:23:37 Beteranoa_Gizonak arbonies
77 david aguinaga garijo 3:34:22 Senior_Gizonak arre
78 laurent marroc 3:48:21 Beteranoa_Gizonak armendarits
79 elena hidalgo mos 4:00:14 Beteranoa_Emakumeak donostia egia

Sailkapena: herrikrosa.eus
Argazki gehiago: facebook.com

Deja un comentario

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.